ПОЧЕМУ ВЫБИРАЮТ НАС

Firma LaserWorks została założona w 2011 roku, z siedzibą w Guangdong w Chinach. Obszar produkcji i pracy: 2200㎡ w Dongguan i 700㎡ w mieście Shenzhen, specjalizujący się w pulsacyjnych dalmierzach OEM, dalmierzach laserowych ODM, modułach dalmierzy, do golfa, polowań, UAV itp. Aplikacji.

Naszym celem jest budowanie wartościowej marki naszych produktów. Otrzymujemy ponad 10 patentów w dziedzinie dalmierzy laserowych dzięki ciągłemu gromadzeniu własności intelektualnej i kontroli jakości. Nasze produkty i marka są gwarantowane certyfikatami CE, ROSH, FDA i Fcc.

Nasza kontrola jakości jest egzekwowana ściśle według przepisów ISO9001. Naszym celem jest stworzenie w 100% bezpiecznego dla oka dalmierza impulsowego dla bezpieczeństwa. W międzyczasie zaktualizowaliśmy konstrukcję obwodów naszych produktów, aby niski pobór energii na poziomie światowym był przyjazny dla środowiska.

Do tej pory LaserWorks stał się firmą z niezależnym rozwojem, produkcją, kontrolą jakości, sprzedażą i obsługą posprzedażną. Ma elitarnych starszych inżynierów w tej dziedzinie, projektanta struktury produktu, kierownika produkcji i menedżerów kontroli jakości itp.

Naszą dewizą zawsze było tworzenie funkcjonalnych, łatwych w użyciu, bezpiecznych dla oczu i przyjaznych dla środowiska dalmierzy laserowych.

Наши преимущества

Dział R&D

Dział R&D

LaserWorks z 17-letnim doświadczeniem w programowaniu. Mamy możliwość samodzielnego projektowania oprogramowania, obwodu sprzętowego i struktury 3D.

PRODUKCJA

PRODUKCJA

Prowadząc 2 fabryki, 2200㎡ w Dongguan i 700㎡ w mieście Shenzhen, zdolność produkcyjna wynosi około 20k miesięcznie. Zapraszamy do zamówienia.

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA POSPRZEDAŻNA

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA POSPRZEDAŻNA

LaserWorks zajmuje się produkcją dalmierzy od ponad 13 lat, doświadczenie w eksporcie ponad 7 lat. Produkcja, sprzedaż i obsługa posprzedażna przez nas samych.

GWARANCJA

GWARANCJA

Na nasze dalmierze laserowe udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. 100% sprawdzić przed wysyłką, aby dokładnie kontrolować naszą jakość. Sprzedaż i obsługa posprzedażna zawsze dla Ciebie.

Kamienie milowe firmy

2005-2009

 

Produkowaliśmy i sprzedawaliśmy płytki drukowane Gen1 LRF innym firmom optycznym.

2009-2012

 

Głównie badaliśmy i rozwijaliśmy płytkę drukowaną LRF Gen1.

2012

 

Przyjęliśmy obwód samoprojektowy i zaczęliśmy produkować i promować dalmierz. Zaprojektowany przez nas obwód ma cechy niskiego zużycia energii, stabilnej wydajności, prądu czuwania (MAX: 15mA). Prąd roboczy dalmierza (maks.: 130mA).

2017

 

Zakończyliśmy opracowywanie obwodu dalmierza przełącznika AD, który może mierzyć odległość na 1500m i ma lepszą rozdzielczość (±m) i lepszą dokładność (±0.m).

2019

 

Rozbudowujemy nasz nowy warsztat o powierzchni 2200 metrów kwadratowych w DongGuan. Wydajność naszej nowej fabryki zostanie zwiększona do 20 000 sztuk miesięcznie. Powierzchnie całkowite:2900 metrów kwadratowych (Stara powierzchnia fabryki:700㎡,Nowa powierzchnia fabryki:2200㎡)

2020-2021

 

Zaktualizowaliśmy nasz dalmierz na wszystkich ponad 1000 metrów z bardzo korzystną ceną na rynku, ulepszyliśmy naszą technologię, która jest bardzo szybka, aby uzyskać pomiary z powrotem.
Wydano kilka nowych dalmierzy golfowych, z przyciskiem Slope On / Off, magnes w środku.
A cyfrowy noktowizor, lornetka dalmierzowa do polowań.
 

2022 do teraz

 

Wydano lornetkę dalmierzową, 8X21, 10x42 i kilka modułów o dłuższym dystansie oraz dłuższy ręczny dalmierz, zasięg do 4000 metrów.
Opracowaliśmy kilka produktów myśliwskich, dodatek noktowizyjny, celownik cyfrowy i niektóre produkty ODM dla naszych klientów.

Наша фабрика